Zyre me qera ne Ring Center ne Tirane

ID TRR-218-21R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 6
Sipërfaqe m2 36
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjashte te kompleksit Ring Center ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 36 m2 eshte e organizuar ne nje paradhome, nje ambient zyre dhe nje tualet.

Ne brendesi jane kryer punime te shumta si rinovim i tualetit, sistem ndricimi i vendosur ne spote te ndryshme, dritare dopio xham dhe te pajisura me grila etj.

Zyra ofrohet e pa mobiluar.

E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne zyre.

Pallati ku ndodhet zyra eshte i ndertuar me punime shume cilesore dhe garanton administrim te mire dhe siguri te larte.

Zona eshte e zhvilluar dhe me kerkesa ne rritje si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te drejtperdrejte ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Dritan Hoxha etj.

 

Cmimi 300 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 414-61j 350 €

Ambjent per zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 120-32S 290 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...

Zyre me qera prane rruges Papa Gjon Pali II, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-75S 240 €

Zyre me qera prane rruges Papa Gjon Pali II, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri.

I poz
Me Qira 915-57k 360 €

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri. I pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Am
Me Qira 1019-19S 270 €

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane
Me Qira 118-33L 250 €

Zyre me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane rruges ...

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi.
Ofron nje siper
Me Qira 619-39L 230 €

Zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi. Ofron nje siperfaqe prej 15 m2 te ...

Ambient per zyre me qera prane rruges George W. Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 716-53b 260 €

Ambient per zyre me qera prane rruges George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...