Ambient zyre me qera prane qendres Kristal ne Tirane

ID TRR-223-28G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 104
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. 
Eshte e pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 104 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon.
Zyra ofrohet bosh dhe mund te perdoret per nje shumellojshmeri aktivitetetsh si:
qender kursesh, klinika, organizata etj.
Ambientet jane te bollshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Dyshemeja eshte e shtruar e gjitha me parket cilesor. 
Ngrohja dhe ftohja  sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne dy nga dhomat.
Fasada e xhamit ofron mundesi te mira reklamimi. 
Pallati ne te cilin eshte vendosur zyra eshte i mireadministruar dhe i siguruar me kamera 24h.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e pershtatshme per ushtrimin e bizneseve te ndryshme.
Ka akses direkt ne zonen e Komunes se Parisit, rrugen Medar Shtylla etj.

Cmimi 800 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 617-19d 900 €

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient zyrash ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyrat ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 721-29D 700 €

Ambient zyrash ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyrat ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri.
Me Qira 619-13S 900 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 1118-47d 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...