Ambjent zyre me qira prane stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-1222-52R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4200
Kati 0
Sipërfaqe m2 350
Shperndarja 5
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Ambjent zyre me qira ne Rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri me hyrje te vecuar vetem per ambientin.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 350 m2 e cila organizohet ne 5 zyra te ndara,
 por qe mund te riorganizohen sipas nevojes, korridor dhe 3 tualete.
Zyra ofrohet e pamobiluar ne kushte shume te mira e sapo rikonstruktuar.
Ambienti eshte i pershtatshem per  zyra marketing, zyre kursesh, multimedia etj.
Zona eshte shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.
Ka nje oborr te bollshem i cili ofron mundesi parkimi per rreth 12 makina.
Ka dhe nje hapsire nga jashte verande e pershtatshme si ambjent çlodhes per nje kafe.
Gjithashtu ambjenti ka dhe nje bodrum ne katin -1 me nje hapsire prej 200m2

Cmimi: 12 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje nderte
Me Qira 1020-16V 4110 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Ka ...