Ambient zyre me qira prane Sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-1020-16V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4110
Kati 2
Sipërfaqe m2 373.5
Shperndarja 6
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi.

Ka nje siperfaqe prej 373.5 m2 te organizuar ne 6 ambiente open space dhe 4 banjo.

Mund te ndahet ne 2 zyra te ndryshme me siperfaqe 213.5 m2 dhe 160 m2.

Ambienti ka sistem aspirimi dhe kondicionimi te instaluar ne tavan.

Zyrat jane te pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh.

Ndertesa ofron administrim, siguri me roje dhe kamera 24h sidhe recepsion.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Andon Zako Cajupi, rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri dhe sheshin Wilson.

Mundesi parkimi perreth nderteses.

 

Cmimi: 11.5 Euro/ M2 ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyre me qira ne Rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 1222-52R 4200 €

Ambjent zyre me qira ne Rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri me hyrje te vecuar ...

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13-te te nje qendre biznesi shume te n
Me Qira 518-69L 4000 €

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Me Qira 1016-4K 4000 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Ambient zyrash me qera ne rrugen Ismail Qemali, prane Kryeministrise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 423-52R 4000 €

Ambient zyrash me qera ne rrugen Ismail Qemali, prane Kryeministrise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznes
Me Qira 1020-6V 4000 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi. Ka nje ...