Apartament 1 + 1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1215-55K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 53 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Elbasanit

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri 4 katesh me mundesi parkimi perpara objektit te perfshira ne cmim.

Me hapesire banimi prej 53 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Shtepia orientohet nga lindje-perendim duke siguruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre modern dhe kuzhina eshte e pajisur me gjitha paisjet e nevojshme.

Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe e zhvilluar me sherbime te ndryshme per nje jetes sa me komode. Ka akses ne rrugen Fuat Toptan, rrugen e Elbasanit dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Cmimi 250 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati t
Me Qira 217-15L 300 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Me Qira 217-37d 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 918-9d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 719-22L 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1215-22b 330 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te dhe te fundit ne
Me Qira 816-3b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 116-18b 300 €

Apartament modern me qera ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2- te te nje pallati te
Me Qira 115-2r 300 €

Apartament me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2- te te nje pallati te ri 4- katesh , ...