Apartament 1+1 me qira prane Prokurorise se Tiranes.

ID TRR-722-41Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale 70m2 dhe siperfaqe te brendshme 62m2 te oganizuar ne sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet,nje ballkon, dhe korridori lidhes.Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe funksionale.
Pallati ofron adminstrim dhe ashensor. Gjithashtu apartamenti disponon nje post parkimi me vleren ekstra 50 euro .
Zona ka akses te lehte me Bulevardin Zogu i Pare, Stacionin e trenit,Rrugen Mine Peza, dhe Qendren e Tiranes.


Cmimi 400 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te n
Me Qira 1113-11 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë.
Apartame
Me Qira 421-41V 350 €

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë. Apartamenti ndodhet në ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se 9-te katesheve.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te v
Me Qira 719-32L 290 €

Apartament 1+1 me qera prane zones se 9-te katesheve. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter te pajisur me ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 1122-32R 260 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 518-22d 450 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 1115-50K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 1219-51T 260 €

Apartament 1+1 me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 719-22L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...