Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-615-20b)

ID TRR-615-20b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.

Pallati ofron siguri me kamera 24-re, administrim dhe ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tualet dhe ballkon.

Shtepia eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet nje kondicioneri.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Dhomat kane drite dielli gjate gjithe dites dhe jane te organizuara mjaft mire.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Pallati ndodhet vetem pak minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses te drejperdrejte ne rrugen Myslym Shyri.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 350 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 116-10K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 1118-18E 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 916-29K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 619-48T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 818-37E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks t
Me Qira 315-21b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 1014-66b 300 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1018-9E 320 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...