Apartament 1+1 per qira ne zone e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-1122-64V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 12
Sipërfaqe m2 70m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri me 2 ashensore, prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e sapo rikonstruktuar, e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe e pabanuar me pare. 
Ka nje organizim te mire te dhomave, me orientim nga Lindja dhe ofron drite natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne secilen nga dhomat.
Zona perreth eshte shume e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha, Don Bosko, dhe ne qendren e Tiranes.
Ofrohet gjithashtu internet i cili eshte i perfshire ne cmim.
Mundesohet dhe nje post parkimi me pagese ekstra prej 50 Euro.

Cmimi 450 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te
Me Qira 914-1j 350 €

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 1115-50K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Qemal Stafa, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje vile
Me Qira 922-6Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Qemal Stafa, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me as
Me Qira 1221-11V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor.  Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 520-22D 340 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne n
Me Qira 714-19b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat 3 – ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 621-8V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje vile ...

Apartament me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha, prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.
Banesa
Me Qira 223-47Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha, prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...