Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-43L)

ID TRR-116-43L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 81.5 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion Plus.

Pallati ka cilesi shume te larte ndertimi dhe eshte ndertuar kete vit. Ju ofron siguri, ashensor, administrim dhe sheshpushime te gjelberuara e te mbushura me dyqane te shumellojshme.

Banesa ka nje siperfaqe prej 81.5 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, dhome e vogel e cila mund te sherbeje si magazine, koridor, tualet dhe ballkon.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte i ri, modern dhe shume bashkohor.

Ambienti i brendshem eshte i mireorganizuar dhe ne sallon ndodhet nje kondicioner. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkoni lidhet me te dyja dhomat duket ju ofruar nje pamje te zones perreth dhe eshte i orientuar nga veriu.

Zona po zhvillohet me ritme shume te shpejta vitet e fundit. Ketu do te gjeni qetesine dhe te gjitha fasilitetet e sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Unazes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 1119-11L 330 €

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Unazes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nj
Me Qira 116-51K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me ...

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 316-11K 320 €

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 1115-22b 300 €

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se ...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e IV te nj
Me Qira 513-22 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e IV te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te t
Me Qira 619-48T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne
Me Qira 714-37b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks ...

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 1214-47r 250 €

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 8 ...