Apartament 1+1 per qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-923-38X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 1
Sipërfaqe m2 58
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. 
Apartamenti ofron nje siperfaqe te brendshme prej 58 m2 dhe organziohet ne nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine, tualet dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar me nje investim te viteve te fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shume facilitete dhe sherbime te ndryshme prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Elbasanit, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne Qendren e Tiranes. 
Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 915-1b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 818-37E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 819-44S 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile dhe ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. 

Ndodhet n
Me Qira 1018-69E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet n
Me Qira 520-23a 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa nd
Me Qira 323-34Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Me Qira 1219-5S 420 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te
Me Qira 116-43L 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion ...