Apartament 1+1 me qira tek ish Fusha e Aviacionit, ne Tirane

ID TRR-1222-64Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 2
Sipërfaqe m2 69
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta


Apartament me qira tek Garden Residence Turdiu,ne rrugen Benjamin Kruta, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 69m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira pjeserisht i mobiluar vetem kuzhinen.
Banesa jepet per qira per zyra ose banim.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar i cili ofron: adminstrim  dhe eshte i pajisur me ashensor .
Zona lidhet shpejt me zonen e 21 dhjetorit, Ish parkun, rrugen e Kavajes , zonen e Laprakes etj.


Cmimi 35.000 leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Banesa ndo
Me Qira 223-5Z 350 €

Apartament 1+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5 te nje
Me Qira 1121-16V 400 €

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 619-41S 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Me Qira 423-8A 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te r
Me Qira 219-8L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina, perballe stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Me Qira 615-40m 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina, perballe stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 118-16d 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qera mbi ish-Kolegjin Kristal ne Tirane, ne rrugen Bill Klinton.
Pozicionohet ne
Me Qira 315-13m 200 €

Apartament 1+1 me qera mbi ish-Kolegjin Kristal ne Tirane, ne rrugen Bill Klinton. Pozicionohet ne nje zone mjaft te ...