Apartament 1 + 1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1115-13b)

ID TRR-1115-13b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 67 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruge kryesore.

Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 67 m2 ambjenti ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballkon dhe tualet.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham te pajisura me grila.

Ballkoni eshte ofron pamje te bulevardit kryesor re orientuar nga jugu.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, furre buke, pasticeri, shkolle te mesme dhe 9-vjecare pr ate gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Pallati ka akses ne rrugen Myslym Shyri dhe pozicionohet vetem disa minuta ne kembe larg qendres se Tiranes. Keni mundesi per parkim makine me pagese ekstra.

Cmimi 300 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje  pa
Me Qira 221-24V 320 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje  pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Me Qira 818-14d 240 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pa
Me Qira 1013-25 350 €

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane.

Pozicionohet
Me Qira 517-38a 350 €

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo ...

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1215-39b 250 €

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament dupleks ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re dhe te 2-te te n
Me Qira 118-38L 200 €

Apartament dupleks ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pa
Me Qira 115-44r 350 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze ...