Apartament 1+1 per qira prane Pediatrise, ne Tirane

ID TRR-822-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 9
Sipërfaqe m2 66
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi Manastirit

Apartament me qira ne Residencen Zirkon, rruga Kongresi Manastirit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 9  te nje pallati te ri te sapoperfunduar me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 66m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon, nje dhome gjumi me akses ne ballkon dhe nje tualet. 
Eshte e orientuar nga Jugu duke I mundesuar baneses ndricim natyral.
Banesa eshte e sapomobiluar me cdo gje te re dhe bashkohore.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i pozicionuar ne sallon.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi 400 euro/month.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Banesa eshte e pozicion
Me Qira 1122-66Z 350 €

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 720-16D 270 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 1115-50K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 420-8S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati t
Me Qira 217-15L 300 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pa
Me Qira 317-16L 390 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 713-1 300 €

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 121-18G 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...