Apartament 1 + 1 me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane (TRR-715-9b)

ID TRR-715-9b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 330 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 77 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit.

Pallati ofron sheshpushim te gjelberuar per banoret qe jetojne aty, cilesi shume te larte ndertimi, administrim, siguri dhe ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 77 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballkon dhe tualet.

Eshte e pabanuar me pare dhe e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja sipas nje stili shume bashkohor.

Ne sallon ndodhet nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila dhe te dyja dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te orientuar nga jugu, lindja dhe perendimi.

Zona perreth eshte qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Pallati ka akses ne zonen e Zogut te Zi dhe ndodhet vetem pak minuta larg qendres se Tiranes. Ofron edhe vend parkim per makinen ne garazhd me pagese ekstra.

Cmimi 330 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pa
Me Qira 1013-25 350 €

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat t
Me Qira 415-28b 300 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 1118-18E 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pa
Me Qira 115-44r 350 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 119-18L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e njembedhjete te
Me Qira 116-24K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e njembedhjete te nje kompleksi te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pall
Me Qira 1115-80K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e
Me Qira 817-2K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje ...