Apartament 1+1 per qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-923-17X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 6
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Musaraj

Apartament 1+1 per qira tek rruga Shefqet Musaraj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit, i nje pallati ekzistues pa ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 60 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine te vecuar, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Banesa eshte ne gjendje shume te mire, eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht i mobiluar.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar me facilitete dhe sherbime te ndryshme prane si shkolla, bare, restorante, supermarket dhe pozicionohet buze rruge kryesore. 
Zona ka dalje te menjehershme nje zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Vasil Shantos dhe ne bulevardin Gjergj Fishta.


Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit.

Banesa ndodhet ne katin e dyte ne
Me Qira 814-21b 250 €

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Banesa ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 519-47S 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 7-te ne nje
Me Qira 1214-51b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 723-6Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Durresit, perballe me Ambasaden Polake.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 1217-43R 255 €

Apartament me qera ne rrugen e Durresit, perballe me Ambasaden Polake. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nj
Me Qira 223-50Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qira ne rrugen Besa ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 1120-33D 350 €

Apartament modern me qira ne rrugen Besa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile me hyrje te ...

Apartament 1+1 me qera ne sheshin Avni Rustemi, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. 

Ndodhet
Me Qira 1118-8E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne sheshin Avni Rustemi, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VII-te ...