Apartament 1 + 1 me qera prane rruges 4 Deshmoret te Selvia ne Tirane (TRR-616-29b)

ID TRR-616-29b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 78 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Apartament me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit Partizani.

Me nje siperfaqe prej 78 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vendosur ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, koridor dhe tualet.

Ofrohet plotesisht e mobiluar. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.

Apartamenti ka nje organizim te mire te hapesires se brendshme, me dhoma te bollshme dhe drite natyrale pothuajse gjithe diten.

Dritaret jane termike, dopio xham dhe te pajisura me grila. Banesa eshte e orientuar nga jug-lindja me pamje te malit te Dajtit.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar. Aksesohet lehtesisht ne rrugen Qemal Stafa, rrugen e Dibres, rrugen Hoxha Tahsim etj.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe mund tju nevojiten.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes dhe lagjeve perreth.

Cmimi 300 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit.

Banesa ndodhet ne katin e dyte ne
Me Qira 814-21b 250 €

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Banesa ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e I
Me Qira 818-29E 330 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati ...

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te
Me Qira 1214-47r 250 €

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 8 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 720-15V 250 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 818-39E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane
Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 1116-56d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pal
Me Qira 1118-55d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin  e dyte
Me Qira 820-12D 200 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  e dyte te nje vile. Ka ...