Apartament me qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1023-4X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 60.40
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapo perfunduar me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 60.40 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi,nje studio, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe i ka te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi, gjithashtu dhe per banim. 
Apartamenti ofron nje vend parkimi me cmimin shtese 100 euro. 
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te ri, i cili ofron administrim dhe siguri. 
Zona ka dalje te menjehershme ne Liqenin e Thate, ne zonen e Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Peti dhe ne zonen e Saukut.


Cmimi: 450  euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 1018-43L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1016-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 922-1Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze r
Me Qira 1014-23b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 118-16d 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin
Me Qira 823-11R 390 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres. Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...