Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-415-25b)

ID TRR-415-25b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 68 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri, prane rruges se Durresit

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ish Ambasades Jugosllave.

Pallati ofron ashensore dhe administrim.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimonial, koridor, tualet dhe ballkon.

Banesa eshte e mobiluar plotesisht me te gjitha pajisjet.

Ne kete shtepi do te gjeni drite dielli pothuajse gjate gjithe dites. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te Tiranes e rruges se Durresit te orientuar nga veri-lindja.

Zona eshte nje nga me te vjeterat e Tiranes dhe eshte shume e qete. Perreth pallatit do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten: lokale, minimarkete, shkolle 9-vjecare, kopesht per femije, furre buke etj.

Kjo zone gjithashtu eshte shume e preferuar edhe nga te huajt.

Pallati ka akses ne rrugen e Durresit, te Bogdaneve dhe pozicionohet vetem disa minuta ne kembe larg qendres se Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 250 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit.
Banesa ndodhet ne katin e dyte ne nj
Me Qira 814-21b 220 €

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Banesa ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sabaudin Gabrani, ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 518-24E 200 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sabaudin Gabrani, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ...

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 315-46b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-r
Me Qira 818-29E 280 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Gjendet ne katin e 11 te nje pallati te
Me Qira 220-23H 320 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Gjendet ne katin e 11 te nje pallati te ri buze ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 414-14b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne nje nga pallatet me te reja dhe moderne ne Tirane.

Siperfaqe 65 m2 i po
Me Qira 919-28a 350 €

Apartament 1+1 me qera ne nje nga pallatet me te reja dhe moderne ne Tirane. Siperfaqe 65 m2 i pozicionuar ne katin ...