Apartament 1+1 ne zonen e Kodres se Priftit ne Tirane

ID TRR-624-10C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 290
Kati 4
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Priftit

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kodra e Priftit ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje vile.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe eshte e perbere nga nje sallon i cili ndane te njejten hapesire me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.

Banesa ofrohet totalisht e mobiluar dhe e perbere me te gjtha elektroshtepiaket e nevojshme.

Orientimi i shtepise eshte kryesisht veri perendimi duke bere te mundur keshtu ngorhjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses  te shpejte me zonen e Freskut, zonen e Xhamllikut,Varrin e Bamit, Shkozen etj.


Cmimi: 290 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekz
Me Qira 313-51 300 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, buze rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 415-25b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ish Ambasades ...

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet.
Pozicionohet ne katin &nb
Me Qira 823-45R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet. Pozicionohet ne katin  e dyte banim te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 1218-34L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare sip
Me Qira 1214-32a 350 € €

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare siper dyqaneve ne nje ...

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira TRr-314-44j 300 €

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne te nje vile, me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Edit Durham ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 720-4V 250 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Edit Durham ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te vecante ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 415-32m 350 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...