Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Shallvareve ne Tirane (TRR-915-1b)

ID TRR-915-1b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut Rinia.

Banesa ka siperfaqe prej 75 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballkon dhe tualet.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte modern dhe teper bashkohor.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme nga fushat e tenisit dhe eshte i orientuar nga perendimi.

Ne dhomen e gjumit ndodhet nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen edhe ftohjen.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Gjithashtu kjo zone eshte shume e preferuar nga te huajt.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe ka akses te drejtperdrejte ne bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova etj. Pozicionohet vetem disa metra larg qendres se Tiranes dhe zones se Bllokut.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 421-9V 450 €

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartament  pozicionohet n
Me Qira 315-51a 490 € €

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartament  pozicionohet ne katin e dyte ne ...

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues
Me Qira 1115-33b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 416-25K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 1017-22L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla.

Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje pal
Me Qira 914-6b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla. Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 719-22L 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 517-30L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri qe ofron ...