Apartament 1 + 1 modern me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-716-15b)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-716-15b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Sipërfaqe m2 64 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg kompleksit Dinamo.

Me nje siperfaqe prej 64 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte i ri dhe modern.

Ambientet e brendshme jane komode, te punuara me gips dhe te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Kjo prone pozicionohet ne nje nga pikat kyce dhe shume te preferuara te qytetit, prane sheshit Wilson, zones se Bllokut, Komunes se Parisit, liqenit Artificial etj.

Ballkoni ofron pamje te zones perreth, me orientim nga jugu.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten.

Pallati ka cilesi te mire ndertimi, termoizolim perfekt, sheshpushim te gjelberuar, mundesi per vend parkimi makine ne garazhd me pagese ekstra etj.

Gjithashtu ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Cmimi: 500 Euro / muaj perfshire tatimin.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 919-20L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me kushte ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 315-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 915-31d 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 117-9L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 218-70L 400 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III t
Me Qira 313-1 400 €

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te
Me Qira 215-25b 380 €

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 1018-21D 400 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...