Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Magnet ne Tirane

ID TRR-623-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 10
Sipërfaqe m2 66
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet,nje depo,nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar, me kushte bashkohore dhe shume pak te banuar.
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor dhe siguri.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te mireadministruar dhe qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Kavajes, zona e 21 Dhjetorit, dhe ish Fusha e Aviacionit.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 450 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 221-11D 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne
Me Qira 515-40b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne krah te rruges ...

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organ
Me Qira 617-37K 350 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 518-25L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 1+1 me qera afer ish parkut te autobuzave.

Banesa ndodhet ne katin e 8 te nje pallati
Me Qira 916-39L 350 €

Apartament 1+1 me qera afer ish parkut te autobuzave. Banesa ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Pallati ...

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 923-41X 500 €

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane.
Shtep
Me Qira 1123-41Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 415-32m 350 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...