Apartament 1+1 dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-619-2L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje sitl modern dhe te ri.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim dhe siguri 24-ore.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme te Liqeni Artificial, Kopshti Zoologjik dhe Unaza e Madhe e Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 919-20L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me kushte ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Me Qira 1219-5S 420 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 517-40d 450 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla.
Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje palla
Me Qira 914-6b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla. Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pal
Me Qira 1118-55d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 116-10K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e
Me Qira 817-2K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje ...