Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-323-53Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati buze rruges kryesore pa ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Veri duke bere qe apartameti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites..
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon, dhe ne dhome gjumi.
I gjithe apartamenti eshte e shtruar me parket, ndricim, pantinim.
Kuzhina eshte vendosur e re dhe e pajsiur me te gjitha elektroshtepiaket.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Sami Frasheri, rruga Muhamet Gjollehsa, rruga Kavajes etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 118-50L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 421-9V 400 €

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Poz
Me Qira 423-19Z 600 €

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e dyte te nje p
Me Qira 720-5D 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-13d 400 €

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane.
Pozicionoh
Me Qira 723-5Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 722-13G 600 €

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet.
Pozicionohet ne katin &nb
Me Qira 823-45R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet. Pozicionohet ne katin  e dyte banim te ...