Apartament 1+1 me qera ne kompleksin ASL ne Tirane

ID TRR-922-9Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 63 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Manastirit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne rruge kryesore.
Ka siperfaqe prej 63 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon te madh ku kane akses dhoma e gjumit dhe salloni.
Banesa eshte e re, e sapo perfunduar dhe ka punime shume cilesore brenda si: dyert, dritaret dopjo xham dhe nje termoizolim perfekt, parketi dhe tualeti i markave me cilesore.
Apartamenti eshte ne proces mobilimi.
Apartamenti  eshte i orientuar nga Lindja duke mundesuar ndricim natyral te baneses per gjate dites.
Gjithashtu banesa ka pamje te lire dhe te kendshme te Malit te Dajtit.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi i cili ofron kushte bashkekohore, ambiente te gjelberuara, administrim, dy ashensor dhe te gjitha facilitet e nevojshme si shkolla, farmaci, bar, restorant, supermarket etj.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte ne rrugen e Dibres, Oxhakun, Porcelanin, rrugen Bardhyl etj

Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit.
Me Qira 823-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit. Shtepia ...

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati
Me Qira 1015-36K 300 €

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 520-1S 320 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 819-32T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1116-43L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te saponde
Me Qira 222-44N 390 €

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar me nje cilesi ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Beqir Rusi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 818-7L 270 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Beqir Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 520-22D 340 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...