Apartament 1+1 me qira prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane

ID TRR-923-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 380
Kati 3
Sipërfaqe m2 64
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 64m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 54m2 organizohet ne sallon se bashku me ambientin e gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Dhoma e gjumit dhe tualeti kane akses ne ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Sistemi qendror i kondicionimit mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar qe ofron administrim ashensor dhe siguri.
Eshte mundesi e mire si per banim ashtu dhe per zyra.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Laprakes, rruga Albanopoli, rruga Jordan Misja etj.
Ne cmim perfshihet dhe administrimi i pallatit.


Cmimi 40.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-49V 500 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane.

Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pa
Me Qira 616-26b 350 €

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e k
Me Qira 620-11D 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e katert te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks t
Me Qira 315-21b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 818-39E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze r
Me Qira 615-20b 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te
Me Qira 919-3S 240 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-52S 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...