Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1217-43R)

ID TRR-1217-43R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 255 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 57 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament me qera ne rrugen e Durresit, perballe me Ambasaden Polake.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen e Durresit.

Siperfaqja e brendshme prej 57 m2 organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, dy ballkone, korridor dhe nje tualet.

Dhoma e gjumit permban nje kend te vogel qe mund te perdoret per studim ose perdorim tjeter ne baze te deshires se klientit.

Ballkonet jane te mbyllur dhe njeri prej tyre ofron nje pamje te rruges kryesore.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil te thjeshte por te rehatshem. 

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjithe sherbimeve te nevojshme.

Vendodhja e tij eshte vetem disa minuta larg nga Qendra e Tiranes dhe ka akses te lehte ne rrugen Mine Peza, rrugen e Bogdaneve, rrugen Fortuzi, rrugen Mihal Duri etj.

 

Cmimi 255 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re.
Me Qira 617-27d 350 €

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja e ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri t
Me Qira 716-38b 250 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati
Me Qira 1015-36K 300 €

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 1115-22b 300 €

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat
Me Qira 316-9b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues. Banesa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi
Me Qira 818-9L 180 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 1215-52b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 820-23D 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka ...