Apartament 1+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

ID TRR-1121-5N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 4
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zihni Sako

Apartament me qira ne rrugen Zihni Sako ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje vile kater kateshe ne zonen e Porcelanit.
Shtepia organizohet ne sallon bashke me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo te gjitha te perfshira ne nje siperfaqe prej 80 m2 dhe nje verande me siperfaqe 70 m2.
Apartamenti ofrohet i mobiluar kendshem duke ofruar komoditet, eshte i shtruar me pllaka, kuzhina ndan nje ambient me sallonin, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, dhoma eshte e arreduar me mobilim druri dhe banjoja ka dush te mbyllur.
Cdo dhome eshte e pajisur me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim me drite natyrale.
Pamja qe ofron veranda eshte ajo e banesave perreth.
Ka lidhje direkte ne rrugen Kongresi i Manastirit, rruga Xhanfize Keko dhe ndodhet shume prane spitaleve.

Cmimi: 300 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-63L 400 €

Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartamet 1+1 per qera prane zones se Freskut ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 723-32X 350 €

Apartamet 1+1 per qera prane zones se Freskut ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IV-t dhe te fundit t
Me Qira 818-30E 200 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t dhe te fundit te nje ...

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1116-46d 250 €

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Njazi Meka, shume prane Universitetit te Mjeksise ne Tirane.
Pozic
Me Qira 524-69A 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Njazi Meka, shume prane Universitetit te Mjeksise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 916-4b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 716-38b 250 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku, e cila ndodhet prane rruges se Dibres ne Tirane.

Ai
Me Qira 718-34E 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku, e cila ndodhet prane rruges se Dibres ne Tirane. Ai ka nje siperfaqe ...