Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-522-21A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 64m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter, pa ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64 m2 i cili organizohet ne 1 sallon-kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur.
Ofrohet i mobiluar plotesisht dhe eshte i shtuar me pllake.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 2 kondicionera qe jane te pozicionuar ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, ne rrugen Mine Peza dhe ne Zogun e Zi.
Vend parkimi poshte parkimi poshte pallatit.

Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 919-1S 350 €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pallat eksistu
Me Qira 715-15m 350 €

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat eksistues . Apartamenti ...

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 823-28X 500 €

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te ...

3 apartamente 1+1 per qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.
Apartamentet pozicionohen ne katin
Me Qira 1123-44X 330 €

3 apartamente 1+1 per qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. Apartamentet pozicionohen ne katine dyte dhe te trete ...

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 617-52L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3
Me Qira 1115-41K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe. Me nje ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 414-14b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 621-8V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje vile ...