Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

ID TRR-1022-29Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 70m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Alba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi e cila ka akses ne ballkon dhe tualeti.
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja duke i mundesuar asaj ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioneri i vendosur ne sallon.
Banesa eshte e mobiluar me arkitekt dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Pallati ofron adminstrim, siguri dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen Artan Lenja, rrugen e Kavajes, Zogun e Zi, Ish Fushen e Aviacionit etj.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 218-36d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje palla
Me Qira 720-21D 400 €

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 617-39K 550 €

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1117-62d 550 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 ne zonen e Shallvareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pa
Me Qira 520-6S 350 €

Apartament 1+1 ne zonen e Shallvareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 123-27R 500 €

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 718-58L 330 €

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament modern 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje p
Me Qira 822-22A 550 €

Apartament modern 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...