Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo ne Tirane

ID TRR-723-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 8
Sipërfaqe m2 67
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 67m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet , dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga VeriPerendimi duke bere qe te jete e ndricuar dhe gjithashtu ofron nje pamje mjaft te bukur te Stadiumit Dinamo.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne ambientin e ndenjes.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Pallari ofron administrim, ashensor, dhe eshte i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Komunes se Parisit, sheshi Willson, rruga e Kosovareve.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 1222-30Z 550 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pa
Me Qira 317-15L 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shu
Me Qira 122-43N 600 €

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Siri 2 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 823-3Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Siri 2 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 10 dhe te ...

Apartament 1+1 me qira prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne rrugen Ali Demi, Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 1223-17Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne rrugen Ali Demi, Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 1122-1G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne rruge ...

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III t
Me Qira 313-1 550 €

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ...