Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-18L)

ID TRR-1016-18L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 70m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Selman Stermasi.

Sipefaqia totale e baneses eshte 70m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. 

Apartamenti eshte i pajisur me dy kondicioner per ngrohje-ftohje dhe eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjith dites.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe mjaft te preferuar, shume afer qendres se Tiranes ku mund te gjesh sherbime te ndryshme si bare, restorante, butik, markete, farmaci etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 619-2L 500 €

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qira ne rrugen Zihni Sako ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje vile kater
Me Qira 1121-5N 300 €

Apartament me qira ne rrugen Zihni Sako ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje vile kater kateshe ne zonen e ...

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 916-4b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te
Me Qira 116-43L 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion ...

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 317-23d 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjete
Me Qira 122-3S 300 €

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje ...