Apartament 1+1 me qira prane Residences Amerikane ne Tirane

ID TRR-524-26Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi


Apartament 1+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane shkolles Viktor Hygo ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin  e 3 te nje vile private.
Me nje siperfaqe totale prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, nje dhome gjumi, tualet, dy ballkone dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me 3 kondicioner te vendosur perkatesisht ne sallon, ambientin e gatimit, dhe ne dhomen e gjumit.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje, Jug, Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Banesa ofrohet per qira totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare.
Kuzhina eshte e pajisur me lavastoviglia, mikrovale, tualeti eshte i pajisur me dritare.
Nga ballkonet e apartamentit ofrohet nje pamje mjaft e bukur e qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje vile private 4kateshe qe ofron siguri dhe e pozicionuar ne nje zone te qete.
Zona lidhet shpejt me akset rrugore si: rruga Fuat Toptani, rruga Elbasanit, zona e Qytet Studentit etj.

Cmimi 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1123-28Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te r
Me Qira 1022-17G 500 €

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1117-62d 550 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje
Me Qira 822-38Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-49V 500 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 123-27R 500 €

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 318-32L 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane .

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Me Qira 524-18C 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane . Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...