Apartament 1+1 me qera ne zonen e TVSH-se ne Tirane, (TRR-518-22d)

ID TRR-518-22d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 71.3 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zona e TVSH-se

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Siperfqja e brendshme e apartamentin eshte 71.3 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe ju ofron pamje te hapur.

Zona eshte nje nga zonat me te zhivlluara te Tiranes dhe ju ofron akses te lehte ne rruge e Elbasanit, sheshin Nene Tereza etj.

Pallati ju ofron administrim , ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.

 

Cmimi 450 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 618-25L 400 €

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me kushte shume ...

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzis
Me Qira 916-36L 330 €

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Me Qira 714-36b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 414-14b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e tret
Me Qira 215-55a 400 € €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1217-55L 500 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 118-16d 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 1119-3L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...