Apartament 1+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-623-40Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 60m2 te organizuar ne sallon i cili ka akses ne ballkon, kuzhina e vecuar,  nje dhome gjumi, nje tualet , dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi dhe Lindja duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient. 
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e pajisur me dritare, gjithashtu dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym Shyri, zona e Vasil Shantos, zona e 21 Dhjetorit etj.

Ka mundësi parkimi rreth pallatit.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 123-35Z 500 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane.
Pozicionoh
Me Qira 723-5Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 522-21A 400 €

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter, pa ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri m
Me Qira 920-16V 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 1119-35S 480 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Manastirit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5te te nje pa
Me Qira 922-9Z 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Manastirit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste nj
Me Qira 913-28 400 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 1214-4b 350 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane ...