Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-323-60G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 58 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe prej 58 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Zona eshte e qete dhe e preferuar per vendasit ashtu edhe per te huajte.
Ka akses direkt me zonen e Liqenit Artificial, Liqenin e Thate etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne Kompleksin Arlis, rruga e Dibres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje
Me Qira 822-24Z 420 €

Apartament me qira ne Kompleksin Arlis, rruga e Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 1018-9E 320 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ...

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kates
Me Qira 916-6b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo.

Banesa ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, pra
Me Qira 1014-4b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo. Banesa ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se ...

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane.
Esht
Me Qira 923-35Z 380 €

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pallat eksistu
Me Qira 715-15m 350 €

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat eksistues . Apartamenti ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 818-16d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...