Apartament 1 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-714-2b)

ID TRR-714-2b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2 + 55 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne Tirane e cila ka hyrje me vete.

Pallati ofron mirembajtje,  ndodhet prane rruges kryesore, me akses dhe ne rrugen Sami Frasheri.

Pozicioni eshte teper I favorshem, 2 minuta larg zones se bllokut, 5 minuta larg liqenit Artificial te Tiranes etj.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 75 m2, ne te cilen 55 m2 eshte veranda e gjelberuar.

Ajo ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor.

Ka nje mobilim te ri, te paperdorur me pare dhe modern ku nuk I mungon asgje. Mund te permendim lavastovilje, sobe, frigorifer, mikrovale, tv etj.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket dhe ne sallon eshte vendosur dhe nje kondicioner.

Dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham.

Ka mundesi per parkim makine ne garazhd.

Cmimi 400 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nj
Me Qira 713-34 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pa
Me Qira 115-44r 350 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 915-1b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje
Me Qira 1113-11 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 1116-43L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 418-45L 290 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 916-30K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 414-14b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...