Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L)

ID TRR-1018-41L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti dhe mobilimi eshte i ri me te gjitha pajisjet e nevojshme.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka dy kondicioner te instaluar per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte shume e zhvilluar, e mbushur plot zyra dhe institucione te ndryshme, ku prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Pallati ofron administrim,a shensor, siguri 24 ore.

Ka akses ne disa rruge kryesore te qytetit si rruga e Elbasanit, Papa Gjon Pali II, bulevardi Deshmoret e kombit etj. Pallati pozicionohet vetem 5 minuta larg zones se Bllokut.

Cmimi 550 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 616-27K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartament  pozicionohet n
Me Qira 315-51a 490 € €

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartament  pozicionohet ne katin e dyte ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 1215-55K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallat
Me Qira 315-54L 580 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te
Me Qira 314-55b 500 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 1117-62d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1217-55L 500 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...