Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Square 21 ne Tirane

ID TRR-124-19Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 67.2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Square 21 ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Banesa eshe e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe 67.2m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka askes ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te pozicionuar ne sallon.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern.
Tualeti eshte i pajisur me makinen larese dhe tharese.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar qe ofron mjaft facilitete.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona 21 Dhjetorit, rruga Ndre Mjeda, Bulevardi Gjergj Fishta etj.

Cmimi 700 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallat
Me Qira 315-54L 650 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte  te nje p
Me Qira 822-40G 600 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte  te nje pallati te ri me ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 614-11b 600 €

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – ...

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shu
Me Qira 122-43N 600 €

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 7-te te &
Me Qira 1016-8L 600 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 7-te te  nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 518-59d 650 €

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...