Apartament modern me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-920-30a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 1
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne krah te rruges, pa ashensor, me parkim nentokesor.  

Apartament ka nje  siperfaqe 117 m2 ofron sallon te madh, kend kuzhine, depo, dhome gjumi me dhome garderobe dhe tualet , tualet ne zonen e sallonit dhe ballkon.

Ofrohet totalisht i mobiluar , me nje stil modern dhe te ngrohte ne mobilim e ben kete shtepi me te rehatshme.

Ngrohja dhe ftohja me kondicioner, kuzhina me te gjitha paisjet , e shtruar e gjitha me parket.

Ballkon me pamje nga rruga ne nje zone kryesisht te qete dhe te sigurte.

Parkim ne katet e nendheshme me cmim shtese.


Cmimi 800 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 714-18b 700 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te r
Me Qira 617-27d 700 €

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja e ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pal
Me Qira 922-31G 700 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri me ...