Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-223-49G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi,
nje tualet dhe nje ballkon.
Jepet plotesisht i mobiluar me nje bashkekohor dhe te ri.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: lavastovilje, frigorifer, sobe etj.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohen nga nje kondicionere i pozicionjuar ne dhomen e ndenjes.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e qete dhe e preferuar si ng ate huajte ashtu edhe nga vendasit per te jetuar.
Ka akses te shpejte ne zonen e Liqenit  Artificial, Unazen e Madhe te Tiranes etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 114-20 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin e 5-
Me Qira 323-19Z 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 5-te por jo te fundit ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 121-18G 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane.
Ban
Me Qira 1122-8Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 1222-36Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje godine te ...

Apartament 1+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Banesa ndo
Me Qira 223-5Z 350 €

Apartament 1+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...