Apartament 1+1 per qira tek Komuna Parisit ne Tirane

ID TRR-1221-11V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 3
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon i mbyllur. 
Shtepia ofrohet e mobiluar me kushte te mira. 
Dhomat jane te bollshme dhe te mbyshura me drite natyrale. 
Pallati eshte i mireadministruar dhe ofron siguri dhe pasterti. 
Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar. 
Ka akses direkt ne rrugen Medar Shtylla, Qendren Tregtare Kristal, autostraden Tirane-Elbasan dhe prane rrethrrotullimit te Komunes se Parisit. 

Cmimi: 350 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Me Qira 620-23V 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te ...

Apartament me qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 822-44Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Peti, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9te te nje pallati te
Me Qira 722-18Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shte
Me Qira 623-39Z 480 €

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 315-15b 320 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne
Me Qira 515-40b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne krah te rruges ...


Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit.
Me Qira 823-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 1220-19V 300 €

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...