Apartament 1+1 me qera prane Qendres se Tiranes

ID TRR-1022-16G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 60 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdulla Keta

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, 
nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne nje menyre moderne dhe te re. 
Eshte i gjithi i shtruar me nje parket te nje cilesie te mire.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: frigorifer, sobe, lavastovilje etj.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga dy kondicionere te vendosur perkatesisht ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Ambientet jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe siguri.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar dhe ka akses direkt ne Qendren e qytetit, rrugen e Dibres, zonen e Pazarit te Ri etj.

Cmimi 600 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje komplek
Me Qira 716-32b 650 €

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh, ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Shtepia
Me Qira 720-19V 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 823-9Z 470 €

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe
Me Qira 415-7b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 70 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndhodhet ne kati
Me Qira 217-24d 500 €

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pall
Me Qira 1022-13G 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane. 
Pozicionohet n
Me Qira 1223-35Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 1023-42Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...