Apartament dupleks me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-214-3)

ID TRR-214-3
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 119 m2
Dhoma 1
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare sallon te madh te bashkangjitur me kuzhinen dhe zonen e ngrenjes, tualet, dhe 2 ballkone.

Ne katin e dyte ndodhet dhoma e gjumit me hapesira te medhaja , tualet, 2 ballkone .

Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern, nuk mungon asgje si nga pajisjet e kuzhines ashtu edhe nga cdo detaji tjeter ne kete shtepi.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga kondicioneret ne cdo dhome.

Ka nje pamje relaksuese dhe te gjelberuar, si dhe ajer i fresket.

Nuk mund te leme pa permendur edhe cilesite e ketij kompleksi i cili ofron siguri me kamera 24 ore,hapesira te gjelberta, pishine verore dhe dimerore, palester, restorant etj.


Bashke me apartamentit i perfshire ne cmim vjen edhe garazhi dhe nje dhome depo.


Cmimi 650 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 119-30L 750 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana.
Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te
Me Qira 817-38K 600 €

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re me ...

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 618-47d 550 €

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence. Ka ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 315-54L 580 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...