Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1117-1d)

ID TRR-1117-1d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 68 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri .

Siperfaqja  e brendshme e apartamentit eshte 68 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, koridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te rehatshem dhe bashkekor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner inverter te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe dritaret jane dopio xham me grila.

Ballkoni eshte i orientuar nga perendimi dhe ju ofron pamje te zones.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, Qytetit Studenti etj.

Pallati ofron administrim, dy ashensor dhe mundesi parkimi perpera oborrit.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 514-2b 270 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzi
Me Qira 615-44b 320 €

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, ne rrugen e Bogdaneve.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pall
Me Qira 815-41m 350 €

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Me Qira 715-31m 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Lokalizohet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 1118-17E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Me Qira 513-21 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nj
Me Qira 116-9K 330 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre ka
Me Qira 220-32S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe. Ka nje ...