Apartament 1+1 me qira prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-524-69A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Njazi Meka

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Njazi Meka, shume prane Universitetit te Mjeksise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. 
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ne sallon ka te vendosur nje kondicioner i cili mundeson ngrohjen e ftohjen e ambientit.
Zona eshte e zhvilluar dhe prane te gjitha faciliteteve te nevojshme si: shkolla, kopshte, markete, spitale, farmaci etj.
Ka akses direkt ne rrugen e Dibres, lidhet lehte me rrugen Ferit Xhajko dhe rrugen Bardhyl.


Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21
Me Qira 623-40Z 450 €

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21 Dhjetorit dhe ...

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri pran
Me Qira 1115-22b 300 €

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se ...

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 423-43Z 300 €

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje ...

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 619-2L 500 €

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne k
Me Qira 413-61 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12-te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 723-1Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane.

Ndodhet ne k
Me Qira 1118-27E 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te ...

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 1015-15K 500 €

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te banim ne ...