Apartament 1+1 me qira prane Kodres se Diellit ne Tirane

ID TRR-223-50Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bill Klinton

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 70m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar,  shtruar me parket dhe ne gjendje shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Rrapo Hekali, Kopshti Botanik, Kodra e Diellit etj.

Cmimi 400 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ko
Me Qira 720-31D 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartamet 1+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati
Me Qira 121-25G 300 €

Apartamet 1+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhe ne katin e V-te t
Me Qira 813-17 350 €

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 1115-80K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 817-28K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter dhe te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 723-1Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 ...

 

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Marga 2, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 623-29Z 350 €

  Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Marga 2, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te ...