Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-823-49Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje godine te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 80m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine qe ka akses ne ballkon, 1 dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ambient pushimi.
Shtepia eshte e orientuar nga Veriu.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Elbasanit, rruga Todi Shkurti, zona e Ish Tregut Elektrik etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin &
Me Qira 615-55m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e tete te nje ...

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana.

Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine
Me Qira 817-38K 600 €

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-10L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane
Ndodhet ne katin e trete te nje vile shume pra
Me Qira 1122-37G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane Ndodhet ne katin e trete te nje vile shume prane rruges ...


Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit.
Me Qira 823-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri
Me Qira 1019-43S 380 €

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri pallatesh. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kopleksit Halili ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 424-14Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kopleksit Halili ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 9 ...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat t
Me Qira 215-25b 380 €

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...