Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-1222-20R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 7
Sipërfaqe m2 53
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 53 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet i sapo rikonstruktuar dhe totalisht I mobiluar me kushte moderne i  pabanuar me pare.
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme te nje cilesie te larte.
Ngrohja dhe ftohja ne banese mundesohet nga 1 kondicioner i vendosur ne sallon.
Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode.
Ka akses direkt ne rrugen e Durresit dhe rrugen e
Kavajes. Apartamenti nuk disponon parkimi.

Cmimi: 550 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Siri 2, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne
Me Qira 1023-25Z 450 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Siri 2, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ne katin e 7 dhe ...

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 1015-15K 500 €

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te banim ne ...

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Siri 2 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 823-3Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Siri 2 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 10 dhe te ...

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te
Me Qira 1221-32N 420 €

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ...

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut.
Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati t
Me Qira 317-2L 450 €

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut. Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze r
Me Qira 1014-23b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te r
Me Qira 1019-76V 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor buze ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...