Apartament 1+1 me qira prane Ish Ekspozites ne Tirane.

ID TRR-822-38Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 8
Sipërfaqe m2 64
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Jorga

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 64m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon, nje dhome gjumi, nje ballkon, tualet dhe koridori lidhes.
Banesa eshte e sapomobiluar dhe rinovuar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i vendosur ne sallon.
Zona ka akses te lehte me Bulevardin Bajram Curri,zonen e Bllokut, Myslym Shyrit etj.

Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 714-2b 400 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 322-51V 450 €

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te r
Me Qira 1019-76V 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor buze ...

 

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje r
Me Qira 920-40i 380 €

  Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence  te ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1215-52b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 523-13X 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, shume prane me Ring Center ne Tirane

Apartame
Me Qira 116-9K 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, shume prane me Ring Center ne Tirane Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.
Me Qira 1023-32X 400 €

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.  Apartamenti ...